utorok 11. februára 2014

Ako môže MLM pracovať pre Vás?

Zamestnanci sú všeobecné limitovaní, z hľadiska toho, koľko môžu zarobiť na základe ich individuálneho úsilia. Majitelia firiem vytvárajú bohatstvo tým, že využívajú prácu svojich zamestnancov. Avšak, budovanie bohatstva prostredníctvom zamestnancov môže byť veľmi náročné, keďže existuje všeobecné pravidlo, že zamestnanci nebudú nikdy pracovať tak tvrdo ako majiteľ podniku, pretože nemajú rovnakú úroveň odmien.
Reálny a etický blahobyt môže byť vytvorený spomocou ostatných, ale tak sa stane len ak majú všetci účastníci rovnaký potenciál benefitovať aj z úsilia druhých. Skutočnosť, že každý môže mať rovnaký prospech, robí Network Marketing úžasným biznisom! Zatiaľ, čo väčšina ľudí, ktorí nevenujú pozornosť trendom na trhu, môžu tento koncept skepticky zamietať, sieťový marketing sa v posledných rokoch stal súčasťou marketingových osnov na významných univerzitách a bol využitý ako hlavný marketingový nástroj tými najúspešnejšími firmami na svete ako sú napr. : Coca Cola, General Motors, AT & T, Microsoft, IBM aToyota.
Prečo je teda sieťový marketing takou ohromnou obchodnou príležitosťou?
Predtým ako odpovieme na túto otázku, začneme tým, že si vysvetlíme ako sa bohatstvo tvorí.
Vytvárať bohatstvo môžete buď tým, že investujete peniaze, alebo tým, že máte ľudí, ktorí pre vás pracujú. Napríklad, 5.000.000 dolárov, ktoré dosahujú 10 % úrokový výnos zarobia približne 500.000 dolárov ročne v reziduálnom príjme. Pri pokuse o vytvorenie bohatstva by malo byť vaším cieľom to, aby peniaze pracovali pre vás. Ale ako môžete umiestniť peniaze na prvé miesto?
Osvedčené stratégie pre tvorbu peňazí
Existujú tri hlavné etické spôsoby, ako dnes môžete zarobiť peniaze: 
1. Pracovať pre niekoho iného ( spoločnosť )
2. Byť profesionál ( napr. lekár , právnik , účtovník ),
3. Mať svoj ​​vlastný podnik alebo biznis ( Tradičný alebo netradičný; sieťový marketing je netradičné podnikanie )
Môžete dosiahnuť bohatstvo obmedzením sa na jednu z týchto stratégii?
Prvé dve si od vás vyžadujú neustále úsilie a zvyčajne Vám nepomôžu ktomu, aby ste sa stali majetným. Výzva tretej spočíva v tom, že skôr či neskôr Vám dôjde čas alebo talent. A to je dôvod, prečo musíte zamestnávať ľudí avyužiť ich úsilie ktomu, aby ste dosiahli úspech vo vlastnom podnikaní.
Odpoveď na vyššie uvedenú otázku je ... Áno, ale nie je to tak jednoduché!
Dosiahnuť pákový efekt prostredníctvom zamestnancov môže byť veľmi náročné. Zamestnanci nikdy nebudú pracovať pre Vašu firmu tak ako Vy, pretože ju nevlastnia. Na dosiahnutie pákového efektu musíte vytvoriť situáciu, kde má každý rovnakú výšku zisku.
Vzťah času a produktivity
Existujú ľudia, ktorí zarábajú 10.000 dolárov ročne, ale aj ľudia, ktorí zarábajú 10.000.000 dolárov ročne – využitím rovnakých 24 hodín denne .
Aký je rozdiel medzi týmito dvoma ľuďmi?
Ten druhý pochopil vzťah čas verzus produktivita.
Neschopnosť pochopiť tento vzťah je hlavným dôvodom, prečo ľudia nikdy nedosiahnu ich finančné, sny. Ako často počujete ľudí hovoriť? "Rýchlejšie je, keď to jednoducho urobím sám, než by som mal hľadať niekoho, aby to urobil. "
Týmto "vyťaženým" ľuďom chýba pochopenie toho, akou významnou investíciou je trénovať a školiť druhých. Network marketing je štruktúrovaný tak, že exponenciálne odmeňuje za Vaše úsilie vo výučbe tých, ktorých si predstavujete úspešných. Dôvodom je, že tým, že vzdelávate druhých, vlastne "množíte" sami seba - to znamená, že môžete znásobiť svoj ​​potenciál zárobku.
Bohatstvo sa skrýva pred tými, ktorí si myslia, že to dokážu sami.
A naopak odhaľuje sa tým, ktorí pripravujú ostatných ktomu, aby boli úspešní.
Tento princíp je dobre známy a využívaný u bohatých ľudí. Network marketing ponúka rovnakú príležitosť pre vybudovanie vlastného bohatstva.
Network Marketing: Najetickejšia štruktúra zarábania peňazí
Vo väčšine spoločností NWM môže každý získať rovnaký počet úrovní vorganizácií, ktorú budujú. Takáto štruktúra dáva každému rovnaký nástroj, ale najlepšie odmeňuje najproduktívnejších ľudí, čo je v protiklade svyužívaním pôsobivého životopisu alebo počet odpracovaných rokov ako merací základ pre odmeňovanie. Preto sa môže vNWM stať, že tam budú ľudia na nižších úrovniach, ktorí zarábajú viac peňazí než ľudia na vyšších úrovniach, vďaka tomu, že ich produktivita je väčšia.
Warren Buffet, ktorý vytvoril svoje bohatstvo investovaním a nákupom tých najlepších spoločnosti, si zaobstaral aj spoločnosti pôsobiace v network marketingu. Spoločnosti ako Citibank, Xerox, AOL a Sun Microsystems sú len niektoré z mnohých, ktoré distribuujú niektoré alebo všetky zo svojich produktov a služieb prostredníctvom NWM. Považujú ho za veľmi účinný model, pretože im umožňuje míňať peniaze na marketing len vtedy, ak sa ich výrobky predávajú. Koncentrácia spoločností do NWM značí "príchod veku" tohto rastúceho priemyslu.

Ak sa Ti článok páčil, tak ďakujem za zdieľanie.
ZDROJ:tvojuspech.sk

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára