štvrtok 5. decembra 2013

Randy Gage a jeho 16 typov


Randy Gage je uprímným a nekomplikovaným autorom knižných bestsellerov. Dva z nich boli vydané aj v Českej republike (Proč jste tak hloupí, nemocní & bez peněz; Jak si vybudovat finanční nezávislost). Spisovateľ je zároveň i veľmi úspešným podnikateľom – okrem iných firiem stojí za povšimnutie jeho veľký úspech v nadnárodnej MLM spoločnosti Agel, ktorá sa zaoberá doplnkami stravy. Zastúpenie má aj v Českej republike. 
Na poslednej Winners akadémií, ktorú som absolvoval som sa dozvedel celkom praktické a užitočné rady od jednej kolegynky, ktorá mala tú česť absolvovať jednu prednášku na Floride, ktorú viedol priamo Randy Gage.


"Som najambicióznejší človek, ktorého vo svojom okolí poznám".RANDY GAGE

 1. AKO SPRÁVNE POUŽÍVAŤ ARGUMENTY - NIE SÚ ZRUČNOSTI -Ľudia chcú počuť pravdu. Nezavádzajte nikdy nikoho, namiesto toho povedzte priamo odpoveď na otázku.
 2. ŠTUDOVAŤ MLM -Musíme mať vier, že robíme najlepší biznis na svete. Potrebujete o tom mať aj dostatočné info, aby si sa mohol rozhodnúť sám.
 3. SPRÁVANIE, KTORÉ IDE PRÍKLADOM=PODĽA TOHO ZARÁBAŠ -Nevyžaduj od svojich ľudí to, čo nerobíš ty sám.
 4. MAŤ DôVOD, KTORÝ MA KAŽDÝ DEŇ POSTAVÍ Z POSTELE-Každý človek musí mať svoj sen, túžbu, prianie - neboj sa a povedz si to nahlas. Mysli na to, prežívaj to, cíť to už ako keby si to mal. A rob to každý deň!
 5. PO KAŽDEJ SKÚŠKE PRÍDE ĎALŠIA-Ak si myslíš, že ak chceš v živote niečo dosiahnuť a cesta k tomu bude len rovná, tak si na omyle! Každá cesta má aj výtlky, križovatky, či nerovnosti, ak jednu zdoláš prichádza ďalšia.
 6. BYŤ PROFESIONÁL - BUDOVAŤ VZŤAHY, STRETÁVAŤ SA S ĽUĎMI
 7. NAJ PRODUKTÍVNEJŠIE JE PRACOVAŤ -Ak nebudeš pracovať, tak žiješ zle. Ak nespravíš niečo naviac, tak nič lepšie sa Ti nemôže stať okrem toho stavu, ktorý máš teraz. 
 8. KĽÚČOVÉ JE REAGOVAŤ RÝCHLO - Na začiatku si vytvárame návyky, potom návyky vytvárajú nás.
 9. VÁŠ ÚSPECH SA MERIA PODĽA VÁŠHO ZOZNAMU-Človek sa musí stretávať, zoznamovať a nadväzovať kontakty. Ľudia, ktorý nemajú vo svojich zoznamoch stále viac a viac ľudí sú na ceste do záhuby. 
 10. PROFESIONÁL NIKDY NEPOVIE, ŽE MU DOŠLI ĽUDIA-Ak si profesionál, tak stále máš niekoho vo svojom okolí na pokec, kávu, biznis, či len výmenu myšlienok.
 11. BUĎTE LÍDROM, KTORÝ KRESLÍ "GUĽKY" -Nechceme dokonalých ľudí do svojej firmy, chceme správnych ľudí.
 12. PREVZIAŤ ZA SVOJ TÍM 100% ZODPOVEDNOSŤ-Nedávať ľuďom príliš veľké očakávania, učme ich postupne a budú mať radosť.
 13. PRACOVAŤ AKO ČLEN TÍMU, ŠKOLIŤ A BYŤ NA ŠKOLENIACH HOSŤ
 14. ZBAVIŤ SA POHODLIA - PREKRAČOVAŤ SVOJE HRANICE-Ak mieriš na mesiac, tak v najhoršom prípade netrafíš a spadneš pomedzi hviezdy.
 15. ÚSPECH JE ZA OBLAKOM VECÍ, KTORÉ SA BOJÍM ODSTRÁNIŤ
 16. ROBTE SI KONTROLLING SVOJICH AKTIVÍT, AKÝM SMEROM IDETE

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára